UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jar1234 wiem o tym o czym pisali, napisalam po to ten komentarz zeby w koncu zaczeli u Nas inwestowac w pilke a nie tylko w START...

:/

Anuluj