UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jar1234 wiem o tym o czym pisali, napisalam po to ten komentarz zeby w koncu zaczeli u Nas inwestowac w pilke a nie tylko w START...
:/
jar1234 wiem o tym o czym pisali, napisalam po to ten komentarz zeby w koncu zaczeli u Nas inwestowac w pilke a nie tylko w START...
:/