Niszczeń ulic należy zabronić

1
09.05.2006
Na Traugutta znajduje się wojskowy sklep mięsny, przed jego zaś wejście stale wjeżdżają ciężarówki z towarem, informował Dziennik Bałtycki z 9 maja 1956 r.
Stan chodników ulicznych w Elblągu jest i tak fatalny, wypadałoby więc dbać o to, by go jeszcze bardziej nie pogarszać, co niestety, czynią kierowcy wjeżdżający na chodniki samochodami ciężarowymi. Np. przy ul. Traugutta znajduje się wojskowy sklep mięsny, przed jego zaś wejście stale wjeżdżają ciężarówki z towarem, a kierowcy wcale nie zwracają uwagi na fakt, że już na długości trzech domów zgnietli chodnik i wyżłobili doły. Prezydium MRN i MO powinny tego zabronić.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To nie ludzie to wilki
selasie (2006.05.09)

info

0  
  0