Stan chodników ulicznych w Elblągu jest i tak fatalny, wypadałoby więc dbać o to, by go jeszcze bardziej nie pogarszać, co niestety, czynią kierowcy wjeżdżający na chodniki samochodami ciężarowymi. Np. przy ul. Traugutta znajduje się wojskowy sklep mięsny, przed jego zaś wejście stale wjeżdżają ciężarówki z towarem, a kierowcy wcale nie zwracają uwagi na fakt, że już na długości trzech domów zgnietli chodnik i wyżłobili doły.
Prezydium MRN i MO powinny tego zabronić.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter