Niebezpieczne zabawy

6
15.07.2011
Jeden ze zniszczonych w czasie działań wojennych mostów na Elblążance wciąż jeszcze czeka na rozebranie - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 15 lipca 1961 roku.
Usunięcie zwalonego mostu zapowiadano już wielokrotnie, dotąd jednak nie zaczęto nawet wprowadzać obietnicy w czyn. A na resztkach mostu bawią się chłopcy i o wypadek nie trudno.Trzeba rozbiórkę zniszczonego mostu przyspieszyć.
   
(a)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Na całe szczęście udało się w tym roku rozebrać oba mosty i wszyscy są już bezpieczni!
ziomalek (2011.07.15)

info

0  
  0
Która to Elblążanka ?
(2011.07.15)

info

0  
  0
To może niech ta Elblążanjka nie rozbiera się tak oficjalnie. Proponuję jej zacisze domowe. Bo przy wszystkich to tak nie ładnie.
babka (2011.07.15)

info

0  
  0
i to na dodatek z dwoma mostami-bleeee
żul (2011.07.15)

info

0  
  0
A czy coś świeżego z roku 2011 to tam w redakcji macie?Czy już tylko lata 60-te zostały
ciekawski (2011.07.15)

info

0  
  0
Ciekawski-- jeśli czytasz artykuł w zakładce 50 LAT TEMU to czego oczekujesz?
rozbawiony ludzką głupotą (2011.07.19)

info

0  
  0