UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To może niech ta Elblążanjka nie rozbiera się tak oficjalnie. Proponuję jej zacisze domowe. Bo przy wszystkich to tak nie ładnie.

babka

Anuluj