UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może niech ta Elblążanjka nie rozbiera się tak oficjalnie. Proponuję jej zacisze domowe. Bo przy wszystkich to tak nie ładnie.
babka
To może niech ta Elblążanjka nie rozbiera się tak oficjalnie. Proponuję jej zacisze domowe. Bo przy wszystkich to tak nie ładnie.
babka