Przeszkadzają im nawet ławki w parku im. Świerczewskiego, a raczej fakt że stoją ustawione w parku im. Świerczewskiego, a raczej fakt, że stoją ustawione nie tak, jak im się podoba. Toteż będąc w stanie nietrzeźwym poprzestawiali ławki, wywracając je, jak im pijacka fantazja dyktowała.
Tego "bohaterskiego" czynu nie pochwalili tylko funkcjonariusze MO, zabierając chuliganów na komisariat, gdzie posiedzieli do wytrzeźwienia. Epilog zaś rozegra się w Kolegium Orzekającym.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter