Nad Elblągiem

3
15.06.2011
Nad miastem codziennie krążą samoloty i szybowce - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 15 czerwca 1961 roku.
Tylko nieliczna grupa elblążan, zrzeszona w Aeroklubie, ma możliwość oglądania pięknego widoku Elbląga z góry.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Nooo. .. to się naczytałem. .. aż oczy rozbolały.
Żuber (2011.06.15)

info

0  
  0
Ja oglądałem, proszę napisać więcej byłem uczestnikiem na kursie LPW pilot szybowcowy B. Rażewski.
(2011.06.16)

info

0  
  0
widok elbląga z wysokości jest wspaniały. lecz najwspanialsze są widoki wysoczyzny elbląskiej letnią porą jak i jesienią. nigdzie nie spotykana tak wspaniała naturalna gama kolorów.
MIESZKANIEC ELBLĄGA (2011.06.16)

info

0  
  0