Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Dawno temu
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
Nad Elblągiem
3
15.06.2011
Nad miastem codziennie krążą samoloty i szybowce - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 15 czerwca 1961 roku.
Tylko nieliczna grupa elblążan, zrzeszona w Aeroklubie, ma możliwość oglądania pięknego widoku Elbląga z góry.
.
A moim zdaniem...
Najnowsze artykuły w tym dziale
Niedocenianie pracy kobiet
Zamechowski Czerwiec 1976
Dawno temu w Elblągu... znikały rowery
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu
To się czyta
To się komentuje
Bądź na bieżąco, zamów newsletter
A moim zdaniem...
Nooo. .. to się naczytałem. .. aż oczy rozbolały.
Żuber
(2011.06.15)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
0
Ja oglądałem, proszę napisać więcej byłem uczestnikiem na kursie LPW pilot szybowcowy B. Rażewski.
(2011.06.16)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
0
widok elbląga z wysokości jest wspaniały. lecz najwspanialsze są widoki wysoczyzny elbląskiej letnią porą jak i jesienią. nigdzie nie spotykana tak wspaniała naturalna gama kolorów.
MIESZKANIEC ELBLĄGA
(2011.06.16)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
0