UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widok elbląga z wysokości jest wspaniały. lecz najwspanialsze są widoki wysoczyzny elbląskiej letnią porą jak i jesienią. nigdzie nie spotykana tak wspaniała naturalna gama kolorów.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj