UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widok elbląga z wysokości jest wspaniały. lecz najwspanialsze są widoki wysoczyzny elbląskiej letnią porą jak i jesienią. nigdzie nie spotykana tak wspaniała naturalna gama kolorów.
MIESZKANIEC ELBLĄGA
widok elbląga z wysokości jest wspaniały. lecz najwspanialsze są widoki wysoczyzny elbląskiej letnią porą jak i jesienią. nigdzie nie spotykana tak wspaniała naturalna gama kolorów.
MIESZKANIEC ELBLĄGA