Nie to, żeby raptem ruszyła się tutaj piłka nożna. Nie. Po prostu wykupują te akcesoria miejscowe elegantki, które robią z nich... pasy do podwiązek.
Wypada zatem przypomnieć nadobnym elblążankom, że nakolanniki winno się nosić na kolanach, a tam... Sportowcy okrywają tę część ciała na ogół spodenkami. Nie ma więc potrzeby odwracać naturalny porządek rzeczy. Bo postępując w ten sposób, doczekamy się, że figi nosić będziemy na głowie. A wtedy - z całego naszego zaopatrzenia zostanie... figa!
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter