Musztardówki

3
22.10.2007
MHD skupuje szklaneczki po musztardzie, informował Dziennik Bałtycki z 22 października 1957 r.
Pęta się , oj pęta po naszych mieszkaniach cała masa pustych szklaneczek po musztardzie. Znajdują się w kredensach, szafkach, szufladach, na strychach i w piwnicach, jednym słowem wszędzie. Żeby uwolnić mieszkańców od tego niepotrzebnego balastu, dyrekcja MHD Art. Spoż. W Elblągu wprowadziła ostatnio skup szklaneczek po musztardzie. Cenę za jedną sztukę łącznie z wieczkiem ustalono na 60 gr. Skupują je wszystkie punkty skupu butelek MHD, tj. przy ul. Szczyglej, Malborskiej, Dzierżyńskiego oraz Armii Czerwonej (róg ul. Kosynierów Gdańskich).
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Teraz pora na Nutellówki :-)
Miszkurka2000 (2007.10.22)

info

0  
  0
Po pierwsze to ul. Szczygla sie nie odmienia, a po drugie, to myslałam, że w Elblągu mamy ul. Kosynierów Gdyńskich a nie Gdańskich, a może się mylę?
(2007.10.23)

info

0  
  0
Za komuny "odmieniano" postawę całego społeczeństa wraz z ulicami. Poza tym jeśli istnielii Kosynierzy Gdyńscy, to dlaczego nie miałoby być Kosynierów Gdańskich i to w Elblągu ?
karjak (2007.11.15)

info

0  
  0