UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po pierwsze to ul. Szczygla sie nie odmienia, a po drugie, to myslałam, że w Elblągu mamy ul. Kosynierów Gdyńskich a nie Gdańskich, a może się mylę?
Po pierwsze to ul. Szczygla sie nie odmienia, a po drugie, to myslałam, że w Elblągu mamy ul. Kosynierów Gdyńskich a nie Gdańskich, a może się mylę?