UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po pierwsze to ul. Szczygla sie nie odmienia, a po drugie, to myslałam, że w Elblągu mamy ul. Kosynierów Gdyńskich a nie Gdańskich, a może się mylę?


Anuluj