Miły wypoczynek

6
05.07.2006
Już niedługo odpoczywać będziemy w parku Traugutta, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 5 lipca 1956 r.
Przechodząc koło parku Traugutta, można nareszcie stwierdzić pewien postęp w rozpoczętych tam robotach ziemnych. Przyległe do parku tereny od strony ul. Traugutta zostały już, poza jednym placem przy wejściu całkowicie odgruzowane. Wkrótce jednak i z tego placu znikną gruzy. Brygada drogowa wykańcza wlotową alejkę z mozaiki i zakłada ozdobny kwietnik. Do 22 lipca zostaną zakończone roboty przy budowie brodzika dla dzieci. Od kilku dni porządkowane są też główne aleje. W okresie jesiennym Zarząd Zieleni Miejskiej przystąpi do porządkowanie trawników. Cieszymy się razem z licznymi mieszkańcami śródmieścia, że już wkrótce otrzymam, miejsce miłego wypoczynku.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

5 lipca 2006 ? :P
h.i. (2006.07.05)

info

0  
  0
a co tam wczesniej bylo??? cmentarz
(2006.07.05)

info

0  
  0
5 lipca 2006 r. Coś za dużo redakcja portelu popełnia błędy
(2006.07.05)

info

0  
  0
No to mil ze nam w koncu remontuja park Traugutta. Tylko o jakie gruzy im chodzi??
czeski blad (2006.07.05)

info

0  
  0
hehe, w dziale 50 lat temu - 5 lipca 2006, super :)
snob (2006.07.05)

info

0  
  0
W tym parku stał przecież kościół!!! A w jakie rejony Polski te gruzy trafiły to chyba wiadomo :)
Anubis (2006.07.13)

info

0  
  0