Przechodząc koło parku Traugutta, można nareszcie stwierdzić pewien postęp w rozpoczętych tam robotach ziemnych. Przyległe do parku tereny od strony ul. Traugutta zostały już, poza jednym placem przy wejściu całkowicie odgruzowane.
Wkrótce jednak i z tego placu znikną gruzy. Brygada drogowa wykańcza wlotową alejkę z mozaiki i zakłada ozdobny kwietnik. Do 22 lipca zostaną zakończone roboty przy budowie brodzika dla dzieci.
Od kilku dni porządkowane są też główne aleje. W okresie jesiennym Zarząd Zieleni Miejskiej przystąpi do porządkowanie trawników.
Cieszymy się razem z licznymi mieszkańcami śródmieścia, że już wkrótce otrzymam, miejsce miłego wypoczynku.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter