Mikołaj w "Delikatesach"

1
06.12.2012
W sklepie MHD "Delikatesy" przy ul. Hetmańskiej w Elblągu, odbędzie się rozdanie paczek przez Mikołaja - czytamy w Głosie Elbląga z 7 grudnia 1962 roku.
Zamówienia na paczki przyjmowane są codziennie w sklepie. Niezależnie od tego przyjmowane są paczki przygotowane przez rodziców, tj. zabawki i inne rzeczy, które będą wręczane dzieciom.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

.. .dobrze to pamiętam, byłem wtedy ze starszą siostrą i mamą (bardzo się bałem, płakałem). ..
tolo (2012.12.11)

info

0  
  0