.. .dobrze to pamiętam, byłem wtedy ze starszą siostrą i mamą (bardzo się bałem, płakałem). .. tolo
.. .dobrze to pamiętam, byłem wtedy ze starszą siostrą i mamą (bardzo się bałem, płakałem). ..