Międzynarodowy cyrk w Elblągu

3
22.06.2011
Do Elbląga przybył na 7 dni cyrk międzynarodowy z Poznania - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 22 czerwca 1961 roku.
W programie - oprócz wybitnych polskich artystów - wezmą udział artyści NRD, Czechosłowacji, Rumunii i Węgier. Atrakcja programu jest tresura tygrysów, szympansów i koni arabskich. Do bardzo ciekawych numerów zaliczyć należy karkołomne ewolucje akrobatów motorowerowych trio Casian (Rumuńska Republika Demokratyczna). Cyrk rozbił swoje namioty na placu przy ulicy Grunwaldzkiej. Przedstawienia odbywają się codziennie o godz. 19, a w sobotę i niedzielę o godz. 15 i 19. Kasy cyrku czynne są codziennie od godz. 9 rano. Przedsprzedaż biletów prowadzi również "Orbis". Ceny biletów od 7,50 do 20 zł.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A dziś, w XXI wieku, w 2011r, mamy darmowy cyrk w wykonaniu elbląsich radnych. No nie do konca darmowy bo za nasze lokalne podatki.
Pusty śmiech historii (2011.06.23)

info

0  
  0
Popieram wpis i dodam KIEDY konkretna praca a nie obietnice. DOSYĆ TEGO.
(2011.06.23)

info

0  
  0
Artysci z NRD? Czechoslowacji? Ktory mamy rok? A z ZSRR artystow nie ma?
Kozaczok (2011.06.26)

info

0  
  0