UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dziś, w XXI wieku, w 2011r, mamy darmowy cyrk w wykonaniu elbląsich radnych. No nie do konca darmowy bo za nasze lokalne podatki.

Pusty śmiech historii

Anuluj