UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dziś, w XXI wieku, w 2011r, mamy darmowy cyrk w wykonaniu elbląsich radnych. No nie do konca darmowy bo za nasze lokalne podatki.
Pusty śmiech historii
A dziś, w XXI wieku, w 2011r, mamy darmowy cyrk w wykonaniu elbląsich radnych. No nie do konca darmowy bo za nasze lokalne podatki.
Pusty śmiech historii