Masz rower – jedź z nami

1
24.05.2006
Oddziałowa Komisja Turystyki Kolarskiej PTTK w Elblągu zaprasza wszystkich miłośników jazdy rowerowej na wycieczki turystyczno-kolarskie, jakie odbywają się w każdą sobotę i niedzielę. Informował Dziennik Bałtycki z 24 maja 1956 r.
Wycieczki są bezpłatne. Uczestnicy są dzieleni na grupy według wieku, siły oraz zainteresowań i pod fachową opiekę doświadczonych turystów – kolarzy odbywają dowolne krótsze lub dłuższe wycieczki po okolicy. Każdy uczestnik wycieczki ma możność zdobycia punktów na Kolarską Odznakę Turystyczną (KOT) wszystkich stopni, tzn. brązową, srebrną i złotą. W najbliższą sobotę i niedzielą 26 27 bm. odbędą się dwie wycieczki turystyczno-kolarskie do Gdańska i Sztutowa.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

fajnie tylko jak sie zapisać na to?
nagi (2006.05.26)

info

0  
  0