Wycieczki są bezpłatne. Uczestnicy są dzieleni na grupy według wieku, siły oraz zainteresowań i pod fachową opiekę doświadczonych turystów – kolarzy odbywają dowolne krótsze lub dłuższe wycieczki po okolicy. Każdy uczestnik wycieczki ma możność zdobycia punktów na Kolarską Odznakę Turystyczną (KOT) wszystkich stopni, tzn. brązową, srebrną i złotą. W najbliższą sobotę i niedzielą 26 27 bm. odbędą się dwie wycieczki turystyczno-kolarskie do Gdańska i Sztutowa.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter