Korzystne… z pożytecznym

1
19.07.2006
Dochód z skupu złomu przeznaczony jest nie na ogólne cele, ale na odbudowę Warszawy, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 19 lipca 1956 r.
Zarząd MKOW w Elblągu przy ul. Fabrycznej 2 własny punkt skupu złomu. Ceny obowiązują te same jak i w „Zomowcu” – GS. Dochód jednak przeznaczony jest nie na ogólne cele, ale na odbudowę Warszawy. Mówiło się dawniej: Cegiełka do cegiełki, a wyrośnie dom. Zamieńmy więc cegiełkę na kilogram złomu, np. metalów kolorowych – a dom w Warszawie wyrośnie jeszcze prędzej. Będzie to połączone jednocześnie z korzyścią własną.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

No to warszawiacy nie tylko cegielki nam kradli ale tez i zlom... co za bandyci...
ElblaskaCegielka (2006.07.20)

info

0  
  0