W związku z tym powołano specjalne kolektywy do rozpracowania wyodrębnionych zagadnień, które następnie – wraz z wnioskami – zamierzano przedłożyć Komisji w czasie ustalonego jej ponownego przybycia do Elbląga w dniu 15 maja.
Niestety. Komisja do Elbląga więcej nie przyjechała. Mimo że Prezydium MRN uzgodniło nowy termin wizyty na początek czerwca. Mimo że chodzi o sprawy nie cierpiące zwłoki. Komisja – jako to się mówi – nakryła się ogonem i nie reaguje na żadne prośby, ani interpelacje.
Oj, biedny ten Elbląg!
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter