UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I postanowili - spolonizować to wstrętne, germańskie miasto! Dlaczego tu tak dużo obiektów, których Warszawa nie miała i mieć nie będzie ? Rozebrać to germańskie - krzyżackie miasto, by chichot historii było słychać w stolicy - nad Wisłą. I po kilkudziesięciu latach słychać ten chichot - do dzisiaj, m.in. śmiech elbląskich komturów, gdyż piękna cegła elbląska, która posłużyła do odbudowania tamtego miasta, noszącego dzisiaj mało zaszczytny tytuł ... jednej z najbrzydszych ze stolic europejskich.
Plauen zza grobu