Kameralna najlepsza
Liczni w Elblągu amatorzy "pół czarnej", w błyskawicznej ankiecie przeprowadzonej w sprawie najuprzejmiejszej obsługi , najlepszego lokalu i najmocniejszej kawy oświadczyli, że najprzytulniejsza i najchętniej odwiedzaną kawiarnią elbląską jest "Kameralna" - czytamy w Głosie Elbląga z 16 listopada 1961 roku.