UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może ktoś miałby jakiekolwiek zdjęcia na których widoczna byłaby "Kameralna". Miejsce doskonale pamietam, bo mieszkałem przy Hetmańskiej, ale chętnie przypomniałbym je sobie z pomocą zdjęcia.
nocryz
Może ktoś miałby jakiekolwiek zdjęcia na których widoczna byłaby "Kameralna". Miejsce doskonale pamietam, bo mieszkałem przy Hetmańskiej, ale chętnie przypomniałbym je sobie z pomocą zdjęcia.
nocryz