UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może ktoś miałby jakiekolwiek zdjęcia na których widoczna byłaby "Kameralna". Miejsce doskonale pamietam, bo mieszkałem przy Hetmańskiej, ale chętnie przypomniałbym je sobie z pomocą zdjęcia.

nocryz

Anuluj