Lokal nadający się na ten cel istnieje. Znajduje się przy reprezentacyjnej ulicy 1 Maja, a należy do spółdzielni „Plastyk”, która produkuje tam (o ironio!) kożuchy. Lokal jest obszerny, z powodzeniem więc znalazłoby się miejsce na salon od strony okna wystawowego.
Warto, aby Wydział Kultury Prezydium MRN tym się zainteresował.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter