Elbląskie torebki w paryskim domu mody „Diora”

3
27.03.2012
Spółdzielnia „Plastyk” w Elblągu z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie za wysoką jakość i estetykę wyrobów - czytamy w Głosie Elbląga z 27 marca 1962 roku.
Dużym zainteresowaniem na Wiosennych Targach Krajowych w Poznaniu cieszą się artykuły futrzarskie i galanteria skórzana produkcji elbląskiego „Plastyka”. Nic dziwnego, że wyroby elbląskich spółdzielców poszukiwane są przez odbiorców zagranicznych.
   Do stałych klientów "Plastyka" należy m.in. Francja, która ostatnio złożyła w Elblągu zamówienie na sumę 100.000 dolarów. Jako ciekawostkę podajemy, że efektowne torby damskie, produkowane przez „Plastyk”, spotkać można w słynnym paryskim domu mody „Diora”.
   
(sg)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ciekawe czy wrócą te czasy, gdy elbląski Plastyk będzie tworzył coś tak pięknego i interesującego jak kiedyś ?
(2012.03.27)

info

0  
  0
mam jeszze 4 torebki z PLASTYKU iciagle budza zachwyt
(2012.03.28)

info

0  
  0
Nie marudzić. ja sobie bardzo fajną torbę kupiłem u nich rok temu, więc coś tam działa; ]
(2012.03.29)

info

0  
  0