UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy wrócą te czasy, gdy elbląski Plastyk będzie tworzył coś tak pięknego i interesującego jak kiedyś ?
Ciekawe czy wrócą te czasy, gdy elbląski Plastyk będzie tworzył coś tak pięknego i interesującego jak kiedyś ?