Efekty działalności jego widoczne są poza tym dla każdego, podobnie zresztą jak i… wysiłki dużej części mieszkańców, konsekwentnie zmierzających do przekreślenia tych osiągnięć. Końcowy rachunek nie jest więc w tej dziedzinie pomyślny.
Nie zniechęcony jednak taką sytuacją ZZM planuje w przyszłym roku wysadzenie 18 tysięcy drzewek i zalesienie 2,5 ha gruntów miejskich. I słusznie! W przemysłowym mieście zieleń to największy skarb, niezależnie od tego, co myślą o niej sami mieszkańcy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter