UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, w takim razie, dlaczego przyjeżdżający do nas Goście mówią, że Elbląg to jedno z najbrudniejszych miast jakie widzieli.
Natalie
Ciekawe, w takim razie, dlaczego przyjeżdżający do nas Goście mówią, że Elbląg to jedno z najbrudniejszych miast jakie widzieli.
Natalie