UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, w takim razie, dlaczego przyjeżdżający do nas Goście mówią, że Elbląg to jedno z najbrudniejszych miast jakie widzieli.

Natalie

Anuluj