Dobry sklep

4
08.11.2005
Ostatnio dawał się w Elblągu odczuwać brak masła, mleka i jaj, ale w tym sklepie nigdy niczego nie brakowało, informował Dziennik Bałtycki z 8 listopada 1955 r.
Elbląskie gospodynie lubią kupować w sklepie spożywczym PSS nr 49 przy ul. 1 Maja. Sklep jest mały i ciasny, ale panuje w nim wzorowy porządek, a sprawna i uprzejma obsługa zachęca klientów do kupowania. Ważne jest i to, że sklep jest dobrze zaopatrzony, czego zasługą przypisać należy kierowniczce Marii Wódz, zatrudnionej w PSS od 8 lat, a od 3 lat na stanowisku kierownika sklepu nr 49 ostatnio np. dawał się w Elblągu odczuwać brak masła, mleka i jaj, ale w tym sklepie nigdy niczego nie brakowało. Dostaje się tu zawsze świeży i dobry towar.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

te artykuły z lat 50-tych są okropne! koniec z tym!!!
Ola (2005.11.09)

info

0  
  0
Wódz robił(a) zakupy w innych sklepach, "czyścił" im półki i wystawiał na sprzedaż u siebie. Ot i cała tajemnica ;-)
szaman (2005.11.09)

info

0  
  0
też mam dosyć tych bzdur i kolor mi się nie podoba już elblaskiej strony jest taki ponury jak te miasto, czy nie mozna zmienic tego na zielony, żółty , niebieski, czerwony albo jakiś tam
masa (2005.11.12)

info

0  
  0
Te stare artykuły są super. Olaf dawaj dalej.
czytek (2005.11.12)

info

0  
  0