UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
też mam dosyć tych bzdur i kolor mi się nie podoba już elblaskiej strony jest taki ponury jak te miasto, czy nie mozna zmienic tego na zielony, żółty , niebieski, czerwony albo jakiś tam
masa
też mam dosyć tych bzdur i kolor mi się nie podoba już elblaskiej strony jest taki ponury jak te miasto, czy nie mozna zmienic tego na zielony, żółty , niebieski, czerwony albo jakiś tam
masa