UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

też mam dosyć tych bzdur i kolor mi się nie podoba już elblaskiej strony jest taki ponury jak te miasto, czy nie mozna zmienic tego na zielony, żółty , niebieski, czerwony albo jakiś tam

masa

Anuluj