Na samym środku holu dworcowego w Elblągu, znajduje się oszklona ze wszystkich stron gablota, w której kiedyś znajdowały się jakieś ilustracje, widoki ziem polskich itp.
Od dłuższego czasu jednak gablota stoi pusta, pokryła ją patyna kurzu i nie zanosi się na zapełnienie jej wnętrza np. powiększonymi fotografiami zabytków Elbląg.
Może więc dekoracją zajęłoby się PTTK, jeśli dla PKP przedstawia to aż tak poważny problem?
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter