Czy wiecie, że…

2
28.01.2009
…mieszkańcy Elbląga spożyli w 1958 roku 32,7 tony winogron i 43,1 tony cytryn oraz 40,4 tony pomarańcz, informował Głos Elbląga z 28 stycznia 1959 r.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Buhahahaha komunistyczna propaganda. W tamtych czasach może raz w roku kilka osób banana widziało na święto 1Maja nic więcej
Walerian (2009.01.28)

info

0  
  0
Oraz wypili 50 tys. litrów BIMBRU !
Leon bimbrownik (2009.01.29)

info

0  
  0