Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Dawno temu
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
Czy wiecie, że…
2
28.01.2009
…mieszkańcy Elbląga spożyli w 1958 roku 32,7 tony winogron i 43,1 tony cytryn oraz 40,4 tony pomarańcz, informował Głos Elbląga z 28 stycznia 1959 r.
oprac. Olaf B.
A moim zdaniem...
Najnowsze artykuły w tym dziale
Niedocenianie pracy kobiet
Zamechowski Czerwiec 1976
Dawno temu w Elblągu... znikały rowery
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu
To się czyta
To się komentuje
Bądź na bieżąco, zamów newsletter
A moim zdaniem...
Buhahahaha komunistyczna propaganda. W tamtych czasach może raz w roku kilka osób banana widziało na święto 1Maja nic więcej
Walerian
(2009.01.28)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
0
Oraz wypili 50 tys. litrów BIMBRU !
Leon bimbrownik
(2009.01.29)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
0