UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Buhahahaha komunistyczna propaganda. W tamtych czasach może raz w roku kilka osób banana widziało na święto 1Maja nic więcej
Walerian
Buhahahaha komunistyczna propaganda. W tamtych czasach może raz w roku kilka osób banana widziało na święto 1Maja nic więcej
Walerian