Czy wiecie, że w Elblagu…

8
12.04.2007
43 osoby, nie licząc taksówek, jeździ własnymi samochodami, informował Głos Elbląga z 12 kwietnia 1957 r.
… 697 osób ma prywatne motocykle, … 43 osoby, nie licząc taksówek, jeździ własnymi samochodami, … a 7.526 osób marząc o „Wartburgach” musi na razie pedałować na rowerach, … są 23 taksówki, … reszta mieszkańców chodzi pieszo, względnie jeździ tramwajami.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A teraz co druga osoba ma samochód. A mój sąsiad aż 3 samochody i 1 motor
o (2007.04.12)

info

0  
  0
No to musialo byc gruubo az 43 samochody w miescie nic dodac nic ujac;)
degustator (2007.04.12)

info

0  
  0
samochodow bylo az 69! a nie 43 :P
analityk (2007.04.12)

info

0  
  0
a o co chodzi?????
ciekawska (2007.04.12)

info

0  
  0
stawiałem już wtedy na rowery ;-) http://www.bikerelblag.hg.pl
roweromania (2007.04.12)

info

0  
  0
Ależ musiało być wtedy bezkolizyjnie. XD To były czasy ! :D Jak sobie przypomnę, to jeszcze 10-12 lat temu nie do pomyślenia było zjawisko korka ulicznego w Elblągu. A dziś jak jest, wszyscy wiemy. :P
Sven (2007.04.13)

info

0  
  0
to musialo fajnie to wygladac hehe dobrze ze tramwaje jeszcze byly.. ;-)
joaska (2007.04.13)

info

0  
  0
A teraz dziadki chwalą się, że ma prawko od 50 lat i nie miał wypadku - a niby z kim miał się zderzyć :)
kierowca (2007.04.19)

info

0  
  0