UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ależ musiało być wtedy bezkolizyjnie. XD To były czasy ! :D Jak sobie przypomnę, to jeszcze 10-12 lat temu nie do pomyślenia było zjawisko korka ulicznego w Elblągu. A dziś jak jest, wszyscy wiemy. :P

Sven

Anuluj