UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ależ musiało być wtedy bezkolizyjnie. XD To były czasy ! :D Jak sobie przypomnę, to jeszcze 10-12 lat temu nie do pomyślenia było zjawisko korka ulicznego w Elblągu. A dziś jak jest, wszyscy wiemy. :P
Sven
Ależ musiało być wtedy bezkolizyjnie. XD To były czasy ! :D Jak sobie przypomnę, to jeszcze 10-12 lat temu nie do pomyślenia było zjawisko korka ulicznego w Elblągu. A dziś jak jest, wszyscy wiemy. :P
Sven