Czy MPRI w Elblągu uratuje swoją dobrą opinię?

2
24.09.2012
Od początku br. w Elblągu wykonywane są roboty inwestycyjne polegające na położeniu 860 mb. drugiego toru tramwajowego przy ul. Dzierżyńskiego - czytamy w Głosie Elbląga z 24 września 1962 roku.
Inwestycja ta, wartości 2 mln zł, realizowana jest przez Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych, które w zadziwiająco niezaradny sposób wykonuje roboty. Przede wszystkim kwestia materiałów. Jak informuje inwestor - Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne- wykonawca otrzymał niemal wszystkie potrzebne materiały podstawowe, chociaż umowa przewiduje, że obowiązek zabezpieczenia budowy w materiały należy do MPRI. Sam przebieg robót, przy których ostatnio "grzebie się" 5 pracowników i 2 wozaków, dowożących tłuczeń, pozostawia również wiele do życzenia. Wystarczy zresztą przejść się ul. Dzierżyńskiego, aby stwierdzić, że pracownicy MPRI częściej stoją obok sklepu z piwem niż pracują.
   

   
(jk)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

I przez pół wieku nic się nie zmieniło...
Czytelnik_MOBI_22492 (2012.09.24)

info

0  
  0
Jeśli jest to ul. Dzierżyńskiego to nic nowego. Ulice nazywacie jak za komuny to i ludzie się dostosowali do otoczenia.
(2012.09.24)

info

0  
  0