UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli jest to ul. Dzierżyńskiego to nic nowego. Ulice nazywacie jak za komuny to i ludzie się dostosowali do otoczenia.
Jeśli jest to ul. Dzierżyńskiego to nic nowego. Ulice nazywacie jak za komuny to i ludzie się dostosowali do otoczenia.