Coraz więcej pojazdów mechanicznych

6
11.01.2012
W pierwszych dniach stycznia br. było w Elblągu 475 samochodów ciężarowych, 450 osobowych i 2358 motocykli. A więc w ciągu roku przybywa średnio około 350 motocykli i ponad 50 samochodów osobowych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 11stycznia 1962 roku.
W związku z nasileniem ruchu w godzinach rannych i popołudniowych oraz w dni świąteczne - prawdziwym utrapieniem staje się nieprzestrzeganie szybkości jazdy przez motocyklistów. Jak dotąd, mało pomagają mandaty, a nawet taki fakt, że w ub. roku zatrzymano 25 zezwoleń na prowadzenie pojazdów.
   
   
(jr)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

No u mnie jeden taki wsiok stawia pod blokiem dwa trupy wieśwagena i kopniętą uterenowioną hondę (H z dużym pochyłem na prawo). i weź tu przejedź spokojnie w godzinach szczytu (elbląskiego hamstwa)
disco polo (2012.01.11)

info

0  
  0
dzisiaj milicja czy tam policja ma więcej aut a pijaków w mundurze policyjnym czy z legitymacja mało kto zatrzymuje
(2012.01.11)

info

0  
  0
450 samochodow osobowych? chyba 4500..
(2012.01.11)

info

0  
  0
450 samochodów osobowych w Elblągu - tak wyglądałby raj na ziemi. ..
Zbigniew150 (2012.01.12)

info

0  
  0
W Londynie w tym czasie zarejestrowanych pojazdów było 1732 więc i tak byliśmy w czołówce europejskiej.
(2012.01.12)

info

0  
  0
Do drugiego komentarza: bo pijaków w mundurach policyjnych niewielu może zatrzymywać.
(2012.01.12)

info

0  
  0