UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No u mnie jeden taki wsiok stawia pod blokiem dwa trupy wieśwagena i kopniętą uterenowioną hondę (H z dużym pochyłem na prawo). i weź tu przejedź spokojnie w godzinach szczytu (elbląskiego hamstwa)

disco polo

Anuluj