Coraz więcej jeździmy autobusami PKS

2
24.01.2012
Dyrekcja PKS w Elblągu posiada obecnie 49 linii komunikacji pasażerskiej. W ubiegłym roku autobusy PKS przewiozły ogółem 2,4 miliona osób - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 24 stycznia 1962 roku.
Wzrosła jednocześnie regularność i punktualność komunikacji PKS. Jedynie w ostatnim czasie wskutek ciężkich warunków na szosach były pewne zakłócenia w ruchu, ale stosunkowo nieznaczne. W bieżącym roku nastąpi wymiana taboru PKS - siedem autobusów ulegnie kasacji, a na ich miejsce dyrekcja otrzyma 9 autobusów marki "SAN" i jeden autobus marki "Jelcz".
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

przy dzisiejszych cenach paliwa to tylko rower albo tramwaj
(2012.01.24)

info

0  
  0
tramwaj? bilety drogie jak sztabka złota! a i przy naszym bezrobociu mnie nawet na rower nie stać; d
Bi3it (2012.01.24)

info

0  
  0