UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tramwaj? bilety drogie jak sztabka złota! a i przy naszym bezrobociu mnie nawet na rower nie stać; d
Bi3it
tramwaj? bilety drogie jak sztabka złota! a i przy naszym bezrobociu mnie nawet na rower nie stać; d
Bi3it