Brawo elbląscy właściciele taksówek

8
07.04.2011
Elbląscy właściciele taksówek w liczbie 18 podjęli cenne zobowiązanie dla uczczenia wyborów do sejmu i rad narodowych: postanowili w dniu wyborów oddać swe taksówki do dyspozycji Miejskiego Komitetu Frontu Jedności Narodu, aby usprawnić akcję wyborczą - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 7 kwietnia 1961 roku.
Każda taksówka jeździć będzie 10 godzin. zaprojektowano trzy zmiany po 6 taksówek. Ten obywatelski czyn elbląskich właścicieli taksówek spotkał się z dużym uznaniem społeczeństwa, szczególnie aktywu Frontu Jedności Narodowej.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

W tych czasach te złotówy są tak skąpe że wydarły by każdego grosza
tgtg (2011.04.07)

info

0  
  0
schodzicie na psy
(2011.04.07)

info

0  
  0
Faktycznie, że piszecie o duperelach jak by nie było ważniejszych tematów, tak jak kiedyś o dwóch kopach jajek potłuczonych sto lat temu, coraz niższy poziom; ( a nawet prymityw.
(2011.04.07)

info

0  
  0
I co się buntujecie wcześniaki? Jak was nie interesuje co było 100 czy 50 lat temu to omijać te działy.
(2011.04.08)

info

0  
  0
Bardzo fajny artykuł POPIERAM 100%
portelowiec01 (2011.04.08)

info

0  
  0
Taksówki te były do dyspozycji kierownictwa komisji komitetów FJN Przewożono flaszki, gości a na koniec dokumentację wyborczą. Wesołe to były czasy.
karjak (2011.04.09)

info

0  
  0
do cieci krytykujących te artykuły:się nie podoba to po cholerę wchodzicie?są ludzie którzy lubią poczytać jak to drzewiej było. pozdro dla admina i proszę nie słuchać wiecznie niezadowolonych frajerów. Artur
(2011.04.11)

info

0  
  0
Do tgtg w tych czasach takich jak Ty powinno sie utylizować!
(2011.04.12)

info

0  
  0