UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taksówki te były do dyspozycji kierownictwa komisji komitetów FJN Przewożono flaszki, gości a na koniec dokumentację wyborczą. Wesołe to były czasy.

karjak

Anuluj