Wprowadzenie ruchu bezsygnałowego przyjąć należy z dużym uznaniem; ale jednocześnie zobowiązuje to mieszkańców miasta do zachowania daleko idącej ostrożności przy przechodzeniu przez jezdnię. A więc uwaga! Miejmy oczy otwarte, gdyż z dniem 15 bm. Nie usłyszymy już na ulicach sygnałów.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter