UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chodzi o zakaz używania sygnałów dźwiękowych. Kiedyś przy wjeździe do miasta pod zieloną tablicą "Elbląg" był znak zakazu z przekreśloną trąbką "B-29".

Świadek

Anuluj