Niestety, dużo jest jeszcze ludzi, którzy nie uważają obiektów, z których korzystają, za swoją własność. A przecież przychodnie zdrowia, tramwaje, autobusy, to właśnie nasze własne, wspólne dobro. Tymczasem...
Od niedawna czynna jest, po dokonanym na początku lipca br. remoncie, Przychodnia Rejonowa przy ul. Daszyńskiego. Bielutkie ściany, zielone lamperie, aż błyszczą od czystości.
Ale... przychodzÄ…cy tu pacjenci nie mogÄ… zrozumieć, że do czekania na przyjÄ™cie sÅ‚uży specjalna poczekalnia, gdzie sÄ… stoliki, krzesÅ‚a, i uparcie „sterczÄ…” na korytarzu, opierajÄ…c siÄ™ o Å›ciany.
Wiadomo, że robotnik w usmarowanym kombinezonie, czy nawet inny pacjent, z nie zawsze czystymi rękami, pozostawia ślad na czystej ścianie, czy lamperii i za kilka miesięcy będą one brudne i odrapane.
Dlatego też Wydział Zdrowia i personel tej przychodni, a także i innych zwraca się z apelem do wszystkich mieszkańców, aby dbali o ośrodki, z których korzystają, w tym samym stopniu co dyżurujący lekarz, czy pielęgniarki.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter