A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
trzeba jeździć bezpiecznie ale to nie zmienia faktu, że te przepisy o zatrzymaniu prawa jazy to jeden wielki bubel w szczególności kiedy mamy znak teren zabudowany po środku szczerego pola, dlatego dobrze, że są takie serwisy jak legalnajazda które pomagają w takich sprawach
najwyrzszy czas zmniejszyc limit!!w miście powinnosie zabierać prawko po pszekroczeniu o 20 km
Zabierać prawka za prawidłową jazdę dla głąbów takich jak ten powyżej.