13
10.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
trzeba jeździć bezpiecznie ale to nie zmienia faktu, że te przepisy o zatrzymaniu prawa jazy to jeden wielki bubel w szczególności kiedy mamy znak teren zabudowany po środku szczerego pola, dlatego dobrze, że są takie serwisy jak legalnajazda które pomagają w takich sprawach
uratowany (2017.08.12)

info

1  
  1
najwyrzszy czas zmniejszyc limit!!w miście powinnosie zabierać prawko po pszekroczeniu o 20 km
tylkoPiS (2017.08.12)

info

0  
  0
Zabierać prawka za prawidłową jazdę dla głąbów takich jak ten powyżej.
(2017.08.13)

info

0  
  0