najwyrzszy czas zmniejszyc limit!!w miście powinnosie zabierać prawko po pszekroczeniu o 20 kmtylkoPiS
najwyrzszy czas zmniejszyc limit!!w miście powinnosie zabierać prawko po pszekroczeniu o 20 km