209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdyby zostały gimnazja nie byłoby strzelaniny
(2017.04.20)

info

4  
  8
To wszystko przez PIS. Idźmy w niedzielę do urn
izko (2017.04.20)

info

7  
  10
Egon z helenowa
Tv (2017.04.20)

info

6  
  2
Kocham Danutę stenke
(2017.04.20)

info

6  
  4
Straszny bohater teraz z niego
(2017.04.20)
Pies to cie splodzil , w matrycę masz matka suka . Frajerze.
Wróbel. (2017.04.20)
Ja bym mu nawet uwierzył. Strzelał pistolet przecież.
no i co? (2017.04.20)

info

9  
  1
Szefler strzelał a Pan Bóg kierował kule :)
Kkkkk1 (2017.04.20)
nie kurde pinokio strzelał
KuloMiot (2017.04.20)

info

4  
  2
@Wróbel. - o wróbel policjant. ..
Krejzi (2017.04.20)