A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiadomo że się nie przyzna wystarczy zdjąć monitoring i macie czarno na białym i zatrzymać kierowcę bo na monitoringu jest Dominisia
Na koronnego poszedł...
Odmówił składania wyjaśnień, ale twierdzi, że to nie on strzelał. .. .to jak to w końcu było ? Odmówił składania wyjaśnień czy jednak złożył wyjaśnienia ?
to dominika nie siedzi?
Mieli dolaczyc do kamela hihi
Z przeciekow w policji wiemy ze w sprawe grubo jest zamieszany Szopen. Podobno uciekl do Norwegi i przygotowuja juz list gonczy.
Ludzie jakby byla w to zamieszana to by dawno ja zawineli. Policja nasza nie jest glupia.
A kto to jest w końcu ta Dominisia? Dziewczyna szeflera? Bo jeśli tak to kobiecinka sobie poczeka na kochasia. Oj poczeka. Minimum 12 lat.
Na tym etapie śledztwa nie można mówić o postawieniu komukolwiek zarzutów. Badamy wszystkie wątki w tej sprawie. - Niby mialo byc to takie oczywiste a teraz sie wycofuja. Czasami to co najbardziej oczywiste nie jest tym czym szukamy.
Twierdzi że w Polsce nie rządzi mały zakompleksiony prezes