209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiadomo że się nie przyzna wystarczy zdjąć monitoring i macie czarno na białym i zatrzymać kierowcę bo na monitoringu jest Dominisia
Michal (2017.04.20)

info

6  
  4
Na koronnego poszedł...
Lllll (2017.04.20)

info

1  
  0
Odmówił składania wyjaśnień, ale twierdzi, że to nie on strzelał. .. .to jak to w końcu było ? Odmówił składania wyjaśnień czy jednak złożył wyjaśnienia ?
Ploterek (2017.04.20)

info

3  
  2
to dominika nie siedzi?
(2017.04.20)
Mieli dolaczyc do kamela hihi
Gosc (2017.04.20)

info

1  
  5
Z przeciekow w policji wiemy ze w sprawe grubo jest zamieszany Szopen. Podobno uciekl do Norwegi i przygotowuja juz list gonczy.
(2017.04.20)

info

3  
  2
Ludzie jakby byla w to zamieszana to by dawno ja zawineli. Policja nasza nie jest glupia.
(2017.04.20)
A kto to jest w końcu ta Dominisia? Dziewczyna szeflera? Bo jeśli tak to kobiecinka sobie poczeka na kochasia. Oj poczeka. Minimum 12 lat.
(2017.04.20)

info

4  
  1
Na tym etapie śledztwa nie można mówić o postawieniu komukolwiek zarzutów. Badamy wszystkie wątki w tej sprawie. - Niby mialo byc to takie oczywiste a teraz sie wycofuja. Czasami to co najbardziej oczywiste nie jest tym czym szukamy.
(2017.04.20)

info

1  
  0
Twierdzi że w Polsce nie rządzi mały zakompleksiony prezes
(2017.04.20)

info

2  
  2