UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chlopie jaj sobie nie rob to nie przestepstwo tylko zwykle wykroczenie. .. To jak Cie zlapie policja bo popelnisz jakies wykroczenie np drogowe to co bedziedz recydywa? Hahaaa jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj Takie wlasnie opinie sa od wyborcow PISU jestescie smieszni

Zirytowany

Anuluj