19
23.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To normalne i czemu cię to tak dziwi, w mojej okolicy to samo
(2016.11.23)
Malboro jest spoko wyjdzcie z nim na solufke to wam nakopie do dupy internetowe mafiozy
patryk.to.git (2016.11.24)

info

1  
  2
Malboro to zabawia się z innymi facetami, lubi ten sport.
(2016.11.24)

info

1  
  0
Ten kozaczek co tu wypisuje ksywami i oczernia klikajac w klawiature a wychodzac na miasto główeczke w dół trzyma jak widzi normalnego zawodnika tylko pruje się do ludzi co ma mniemanie że może się go jeszcze boją. Podpisz się normalnie pod swoim komentarzem to zobaczymy jak wtedy będziesz gadał jak malboro cie dojedzie.
(2016.11.24)

info

0  
  2
Racja. Ona i on się go moją
Mr.i.M.r. (2016.11.25)

info

0  
  0
Kto walił malborową łapka w górę:-)
?????????kto.jeszcze (2016.11.25)

info

1  
  0
Chyba Patryk już załatwił sprawę z nim.
(2016.11.25)

info

0  
  0
Dostanie znowu od niego a ulicy bedzie udawal ze go nie zna...patryk sztywniak a hdzie reszta tych pal co przed kompami pisza na niego
tori (2016.11.25)

info

0  
  0
Czekamy na koment najwiekszej gangsterki z Elblaga i jej posłuszny piesek
(2016.11.25)

info

0  
  0